Něco pro kočky:

"Ten, kdo není připraven svoji kočku rozmazlovat, se od ní nikdy nedočká důvěry. Kočka daruje své přátelství tomu, kdo ji zkrátka hýčká."

Compton MacKenzie

 

Také krmíte svoji kočku krmivem, které obsahuje 4% masa a spoustu barviv a konzervantů? Trápí vás, že vaše kočka odvrací hlavu od misky? Nabídněte jí 200% masa!

Rozmazlujte svoji kočku mořskými rybami, kachním a jehněčím masem…

Leonardo - historicky poprvé je možné nabídnout kočkám přírodní krmivo založené na více druzích masa,kromě tradičně kuřecího i jehněčího, krůtího, kachního, mořských ryb a krevet.

Tyto řádky budou jistě zajímat především vaši kočku – pokud neumí číst, prosím, zprostředkujte jí tuto opravdu šťavnatou informaci .

Pro vás by mohlo být potěšitelné, že receptury Leonardo obsahují patentované přírodní komplexy pečující o zdravé zuby, trávení včetně podpory odstraňování srsti ze zažívacího traktu,

ochranu buněk před oxidačním stresem. Svým složením odpovídajícím přírodnímu způsobu výživy koček má Leonardo „pod kontrolou“ i močové cesty.

Močové kamínky, které tak často kočky trápí, vznikají v důsledku nepříznivého pH v močových cestách, jehož příčinou jsou krmiva, která čerpají bílkoviny více z obilovin než z masa.

A těch je na současném trhu většina. Nabídněte své kočce krmivo, které je výjimečné. Ve spojení s vaší láskou pro její spokojený a dlouhý život nemůžete udělat více.

Pro krmiva firmy Bogro je charakteristické použití vysokého množství masa. Ve srovnání s běžnými značkami na trhu téměř 40ti násobné, ve srovnání s veterinárními krmivy až desetinásobné.

Takový přístup je v souladu s nejnovějšími trendy ve výživě psů a koček. Vracíme se zpět k přírodním zákonitostem, masožravec potřebuje pokrývat potřebu bílkovin především z masa, nikoliv z obilovin.

U krmiv Leonardo je podíl bílkovin z masa v krmivu až 85%, rostlinných bílkovin tedy 15%.

U většiny krmiv na trhu je tomu v lepším případě naopak, u široce používaných „kapsiček“ je procento bílkovin z masa rovno číslu 2 (slovy „dvě“!!!).

85% versus 2%, to je podstatný rozdíl. Myslete na to prosím a nenechávejte své kočce zkracovat život komerčními praktikami…

 

STAY CLEAN™

Zubní kámen je u koček nejčastější příčinou návštěvy veterináře. Komplex pro účinnou prevenci zubního kamene.

ProImmun Komplex

Imunitní systém má „na starost“ daleko více pochodů v organismu, než si běžně uvědomujeme. Plně funkční obranyschopnost chrání organismus před mnoha škodlivými vlivy jak ze zevního, tak vnitřního prostředí.

Přírodní buněčné antioxidanty

Jako vedlejší produkty metabolismu vznikají v těle tzv. volné radikály kyslíku. Hrají značnou roli při vzniku předčasných projevů stárnutí, chronických nemocí.

Antioxidanty z potravy jsou nejmocnější zbraní proti tomuto tzv. oxidativnímu stresu.

pH- control

Složení krmiva a jeho vysoká nutriční kvalita plně odpovídající potřebám organismu kočky je důraznou prevencí vzniku onemocnění močových cest v důsledku nevhodného pH.

Nízký obsah škrobů a vysoký podíl lehce stravitelných a plnohodnotných bílkovin z čistého masa mají zásadní vliv na příznivý průběh trávení bez nežádoucích výkyvů v pH moče.

 

 

Tuky

Kvalitní tuky jsou nejen výborným zdrojem energie, ale poskytují organismu hodnotné nenasycené omega kyseliny…

Škroby

Divoce žijící masožravá šelma nepotřebuje škroby téměř žádné. Domestikace však vedla k tomu, že naše kočky a psi byli po generace historicky krmeni spíše chlebem než masem.

Malé množství škrobu v krmivu tedy je potřebné. Měli bychom dbát na to, aby šlo o snadno stravitelné zdroje škrobů. V krmivech Leonardo jsou použity jako dieteticky šetrné zdroje škrobů brambory…

Další živiny

Receptury Leonardo byly vyvinuty nejen s ohledem na pokrytí potřeb organismu z hlediska základních živin. Obsahují řadu doplňkových surovin bohatých na nutričně významné látky.

Krmivo Leonardo tak znamená opravdu biologicky funkční výživu…

Suroviny

Kvalitu krmiva určují především suroviny. Složení krmiva je první věc, která by vás měla zajímat, pokud vybíráte výživu pro vaši kočku.

Dále byste se měli zajímat, jak kvalitní – tzn. jak výživově hodnotné a prosté nežádoucích látek – tyto suroviny jsou.

 

Bogro patří k těm výrobcům, kteří sami aktivně vybírají dodavatele surovin, u kvalitních dodavatelů zůstávají trvale a při tom pečlivě kvalitu nakupovaných surovin testují.

Suroviny použité v krmivech Bogro pochází výhradně z německých farem a splňují kritéria pro potraviny.

To znamená, že krmivo neobsahuje vedlejší živočišné produkty ( pařáty, zobáky, krev, kopyta, střeva….) ani vedlejší rostlinné produkty ( především vřetena z kukuřice, slupky z brambor-odpad při zpracování ).